Читайте нас в соціальних мережах

"У Кременецькій опорній лікарні зараз вирішуються ті проблеми, за які роками ніхто не брався", – народний депутат Ігор Василів

Субота, 18 березня 2023 19:00
На Кременеччині завершується наступний етап медичної реформи – так званий "інфраструктурний".

Він передбачає створення спроможної мережі лікарень по всій країні. І хоч проходить він у важких умовах випробування війною усієї системи охорони здоров'я, але робота ця не припиняється.

На цьому наголосив народний депутат Ігор Василів після робочого візиту до Кременецької опорної лікарні з метою вивчення проблемних моментів в роботі медзакладу.

– Директорка лікарні Оксана Капелусь у тісній співпраці з міським головою Кременця Андрієм Смаглюком та за підтримки усього депутатського корпусу Кременецької міської ради поступово оновлюють медичну установу, проводяться ремонти, закуповується необхідне обладнання, здійснюється навчання персоналу і вирішуються ті проблеми, за які роками ніхто не брався. Зокрема, нам презентували якісно відремонтоване хірургічне відділення, із сучасним обладнанням і в якому працюють висококваліфіковані лікарі, –зазначив Ігор Василів.

Він також зауважив, що до ремонтів долучилися і місцеві меценати, які демонструють хороший приклад соціальної відповідальності бізнесу в громаді.

– Впевнений, що спільними зусиллями влади, місцевого бізнесу, керівництва і трудового колективу лікарні нам вдасться забезпечити надання якісних медичних послуг як у Кременецький громаді, так і на території Кременецького району, як окремого госпітального кластеру. Окрема подяка моєму колезі Єгор Чернєв, який долучився до знайомства з роботою закладу і до обговорення ходу медичної реформи в Кременецькому районі,  додав Ігор Василів. 

Коментарі  

0 #1 Наталія 19.03.2023, 11:19
Чому в дитячій лікарні немає ургентного лікаря??? Все поскорочували?? ?
Скарга

Додати коментар