Читайте нас в соціальних мережах

На Тернопільщині будуть судити трьох правоохоронців, які на дорозі катували затриманих

Середа, 01 березня 2023 15:59
За незаконне затримання й  катування судитимуть трьох правоохоронців на Тернопільщині.

Прокурори Тернопільської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно 3 співробітників Управління стратегічних розслідувань в області  ДСР НП України, обвинувачених у завідомо незаконному затриманні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, перевищенні службових повноважень та катуванні (ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 371,  ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 365, ч. 2 ст. 127  КК України).

За даними слідства, у липні минулого року працівники УСР незаконно затримали 3 пасажирів та водія автомобіля у Тернополі.

Діючи в інтересах свого знайомого, виходячи за межі наданих їм прав та службових повноважень, правоохоронці силою витягли затриманих з авто та завдали тілесних  ушкоджень, хоча потерпілі не чинили їм жодного опору.

Правоохоронці впродовж 2 годин незаконно утримували чоловіків на узбіччі проїзної частини дороги з заведеними за спину руками в кайданках.

Їх дії завдали потерпілим фізичних та моральних страждань, оскільки усе це  відбувалось у велелюдному місці й очевидці цієї події знімали  побачене на мобільні телефони.

Завершено досудове розслідування, що  здійснювалось групою слідчих ТУ ДБР, розташованого у м. Львові.


ОСТАННІ НОВИНИ

Коментарі  

0 #3 jakubowicz 02.03.2023, 19:13
кодло яке вже давно потрібно відправити в московію а їм досудове слідство влаштували бо вони невинніще держава їм зарплату і пенсію захмарну давити ці гнидм одразу на місці
Скарга
0 #2 Правда 02.03.2023, 18:42
Світить нам не Європа, а ж..а.
Скарга
+2 #1 Григорій 01.03.2023, 16:45
Деякі поліцаї вважають себе вищими, ніж пересчні громадяни. Тернопільські - не виняток. А ще до Європи миляться!
Скарга

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ