Читайте нас в соціальних мережах

На фронті загинув доброволець із Теребовлі Юрій Сторожев

Середа, 22 лютого 2023 11:00
Ще одного захисника втратила Теребовлянська громада.

17 лютого на фронті загинув Юрій Сторожев. 

Як повідомили у міській раді, воїн отримав смертельне поранення під час ворожого мінометного обстрілу неподалік міста Кремінна на Луганщині.

Юрій Сторожев виходець з Теребовлі, мешкав у Києві. Чоловік пішов добровольцем захищати Україну в перший день повномасштабного вторгнення. Був гранатометником відділення взводу вогневої підтримки роти.

До війни захисник працював у Рахуноковій палаті. В цей орган він прийшов у 2015 році на посаду головного спеціаліста, а потім став заступником начальника відділу аудиту освіти‚ науки та інновацій департаменту контролю гуманітарної та соціальної сфери.

"Його поважали за високий професіоналізм та відданість справі. Колеги назавжди запам’ятають його світлою, щирою і доброю людиною, героєм, який до кінця залишився вірним принципам честі, гідності та громадянського обов’язку", – поділились його колеги.

Загалом Юрій Сторожев віддав державній службі 29 років.

У захисника залишилася 75-річна мати, 15-річна донька та син, який є офіцером ЗСУ.

"Юрій віддав своє життя за захист не лише України, а й кожного з нас, наш край, нашу свободу і незалежність. Життя людини є безцінним, душа – безсмертна, а пам’ять про Героя – вічна. Світла пам`ять про захисника України збережеться у серцях тисяч краян", – зазначили у Теребовлянській міськраді.

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ