Читайте нас в соціальних мережах

Послушник Почаївської Лаври фотографував для росіян енергетичні об'єкти на Тернопільщині

Середа, 01 лютого 2023 09:00
на фото підозрюваний з працівниками СБУ на фото підозрюваний з працівниками СБУ
"Тернополянам" стало відомо, що зрадником, якого днями затримали працівники СБУ, виявився послушник Почаївської Лаври мп, що на Тернопільщині.

Нагадаємо, за даними слідства, 20-річний чоловік за винагороду співпрацював зі спецслужбами росії.

Підозрюваний надавав окупантам інформацію про розташування і характеристики об’єктів енергетичної інфраструктури у Тернопільській та сусідній області.  

Його затримали оперативники Управління СБУ в Тернопільській області після того, які він забрав в обумовленому місці 5000 гривень винагороди за свої «послуги».

Перед цим чоловік сфотографував 2 об'єкти енергетики у Тернополі й  переслав ці фото співробітнику спецслужби росії.

Підозрюваному обрали запобіжний захід - тримання  під вартою без права внесення застави. 

"Тернополянам" стало відомо, що 20-річний чоловік був послушником Почаївської Лаври, проживав у селі Старий Тараж, Почаївської ОТГ, що на Кременеччині.

В селі його знали мало, адже молодик був приїжджий, ніби то переселенець, ні з ким з місцевих не спілкувався, вів відлюдкуватий спосіб життя, та частенько відвідував Почаївську Лавру та місцевих отців московського патріархату.  

Судячи з усього, після їх настанов, пішов фотографувати підстанції на Тернопільщині та за гроші продавати світлини та інформацію російським окупантам. 

Голова Почаївської ОТГ Василь Бойко відзначив, що про випадок дізнався зі сторінок правоохоронних органів, також голова громади не знав, що молодик проживав в одному із сіл Почаївської ОТГ. 

У Почаївській Лаврі відмовилися коментувати даний випадок, схоже, там своє життя і свої закони. 

Далі буде...

Вчора, "Тернополяни" писали, що законність використання споруд Почаївської Свято-Успенської лаври з’ясують на Тернопіллі.

Також, ще у вересні, Тернопільський нардеп Богданець запропонував на законодавчому рівні передати ПЦУ Почаєвську та Києво-Печерську лаври.


Коментарі  

0 #3 Я. 02.02.2023, 10:44
«І як хочете, щоб з вами чинили люди, так і ви чиніть з ними. І якщо любите люблячих вас, яка вам за те подяка? Люблять бо й грішники тих, хто їх любить. І коли добре чините тим, що вам роблять добро, яка вам за те подяка? Бо те саме і грішники роблять. А коли позичаєте тим, від кого сподіваєтесь взяти, яка вам за те подяка? І грішники позичають грішникам, щоб одержати стільки ж. Тож любіть своїх ворогів, робіть добро, позичайте, не ждучи нічого і буде вам нагорода велика, і будете синами Всевишнього бо Він благий і до невдячних і злих. Будьте ж милосердні, як і Отець ваш милосердний» (Лк. 6: 31-36).

Але як навчитися любити? Господь дав нам ці дві головні заповіді: «Ісус сказав йому: люби Господа Бога твого всім серцем твоїм і всією душею твоєю і всією думкою твоєю - це є перша і найбільша заповідь; А друга подібна їй: люби свого ближнього твого, як самого себе; на цих двох заповідях увесь закон і пророки» (Мф. 22: 37-40).
Скарга
+1 #2 Тарасій 01.02.2023, 11:28
суд через день довічно в тюрму на фронт ні бо стрілятиме в спину а кубло розігнати Михайлу респект
Скарга
+2 #1 Григорій 01.02.2023, 09:41
Падло!
Скарга

Додати коментар