Читайте нас в соціальних мережах

На Тернопільщині повінчалися воїн ЗСУ та волонтерка (фото)

Середа, 25 січня 2023 18:00
Іван Сенчук, житель Тернопільщини, чоловік пройшов увесь київський Майдан, а відтак воював та Ольга, волонтерка з Чернігівщини побралися у храмі на Чортківщині.

Іван Сенчук, будучи на Майдані, в часі сутички з «беркутівцями» отримав важкі побої – контузія, втрата зору на одному оці. Лікувався, та все ж не втрачав надії (попри стан свого здоров’я) піти воювати, а Ольга, волонтерка з Чернігівщини, пише Чортків. city.

Познайомилися чоловік та жінки, завдяки інтернету.

Власне на сторінках Фейсбуку познайомився Іван (сам родом із Полівців Чортківського району) з Ольгою (жителька Чернігівщини, саме з такого населеного пункту, що межує з білоруссю та росією.

Жінка займається підприємницькою діяльністю (в торговельній сфері), окрім того, піклується про літніх людей свого селища, будучи соціальним працівником).

Знайомство їх відбулося 14 січня 2022 року.

Відтоді й почали спілкуватися, телефонували одне одному, за певний час домовилися про зустріч, та 24 лютого розпочалася війна, Іван пішов воювати, а Ольга волонтерила.

Ольга відправляла волонтерську допомогу в підрозділ, у складі якого воював Іван (солдат, механік-водій відділення артилерійської розвідки в/ч А 0409).

Десь наприкінці червня Іван отримав важку контузію, лікувався, в результаті – комісований.

пири

Нещодавно Іван та Ольга побралися.

Церковний шлюбний обряд у церкві Святої Покрови, що у Чорткові)провів митрофорний протоієрей о. Михаїл Левкович.

Вінчаючи пару, о. Михаїл сказав: «У важкий для країни час ви скріплюєте свій життєвий союз шлюбними обручками. Проте саме це поєднання засвідчує, що міцніє ваша віра в мирне, щасливе майбутнє України. Тож будьте надійним оберегом одне для одного. Як кажуть, у кохання немає віку. Ви вже не юні, та серця ваші повняться мелодією квітучої любові. Тож многих і благих літ вам, молодята, у міцному союзі подружнього життя».

ири

Додати коментар