Читайте нас в соціальних мережах

Міський голова Тернополя пояснив, чому у деяких будинках не вимикають світло

Субота, 19 листопада 2022 08:05
Мешканці Тернополя скаржаться у соцмережах, що вимкнення електроенергії у будинках відбувається вибірково.

Багато запитань щодо того, чому у деяких помешканнях під час відключень є світло. Пояснив ситуацію міський голова Сергій Надал.

За словами мера, для того, щоб у домівках українців були вода, тепло, працювала каналізація, енергетики живлять в першу чергу інфраструктурні об’єкти: насосні станції, котельні, лікарні.

Будинки, які знаходяться з цими об’єктами "на одній лінії живлення", вимикають рідше.

"На перший погляд це може здаватися несправедливим. Так, їм пощастило бути зі світлом. А інші змушені годинами бути без світла. Ми у Тернополі пам’ятаємо схожі відключення кінця 90-их. Але зараз війна. І набагато гірша ситуація в містах центральної, східної, південної та північної України: Києві, Дніпрі, Запоріжжі, Харкові. Так тепер починає жити і наше місто. І я хочу сказати, що я дуже дякую ЗСУ і протиповітряній обороні, що у Тернополі є вода і тепло.

А як зараз жителям деокупованого і замінованого Херсону, в яких немає ні світла, ні води, ні каналізації, ні тепла? Як нашим воїнам у холодних окопах боронити рідну землю? Як нашим енергетикам, які 24/7 ремонтують знищену ворогом енергосистему? Вони і не думають здаватися! Тернополяни завжди були сильними, гордими. Підтримуємо і віримо в ЗСУ! Піклуємось і допомагаємо одне одному!", – йдеться у дописі міського голови у Telegram.

Нагадаємо, за даними "Укренерго", 15 листопада ворожі ракети пошкодили 15 енергооб’єктів. Через це не працюють тисячі кілометрів магістральних високовольтних ліній.

У компанії кажуть, що ця інфраструктура необхідна для видачі електроенергії з електростанцій та передачі з західних регіонів на схід, тобто по всій країні. Над відновленням енергосистеми цілодобово працюють понад 1000 фахівців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Маємо бути готові", – мер Тернополя попереджає про тривалі відключення світла

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ