Читайте нас в соціальних мережах

Педагог, наставник, людина-епоха: на Тернопільщині помер учитель математики однієї з гімназій

Неділя, 13 листопада 2022 20:00
На Тернопільщині пішов з життя шанований вчитель математики однієї з гімназій.

12 листопада 2022 року пішов із життя Іван Олександрович Лобчук – учитель математики Кременецької гімназії №3.

Педагог, наставник, Людина-епоха. Учитель, який весь свій професійний шлях присвятив роботі з дітьми.

Родом із багатодітної сім’ї на Лановеччині, Іван Олександрович після закінчення Кременецького педагогічного інституту вчителював у селах на Рівненщині, працював у Кременецькій школі-інтернаті №2 для дітей, хворих на ревматизм.

З 1979 року і до виходу на заслужений відпочинок, понад 30 років, був учителем Кременецької ЗОШ I-III ст. №3.

Професіонал, мудрий і терплячий, відповідальний і толерантний, Іван Олександрович віддавав частинку свого серця тим, хто був поруч.

"Справжній учитель, він був вимогливим і справедливим. Уважний класний керівник - другий батько, з-під його крила вийшло не одне покоління вдячних, реалізованих у житті людей. Сивочолий інтелегент, який умів знайти потрібні слова учням і колегам, учив по-філософськи і з гумором реагувати на життєві ситуації, спокійно і впевнено долати серйозні бар’єри. Був галантним та уважним, його очі з іскорками сміху викликали усмішку, підіймали настрій. Він назавжди залишиться частинкою нашого колективу, його історією і пам’яттю, - йдеться у дописі Кременецької гімназії №3. - Іван Олександрович прожив достойне, варте глибокої шани життя. Сьогодні у щирій скорботі – його діти, онуки, правнуки. Схиляють голови у повазі родина, друзі, сусіди, колишні колеги, сотні вдячних учнів".

 

На зображенні може бути: 1 особа та текст

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ