Читайте нас в соціальних мережах

Відстрочку від призову продовжили на місяць: кого з тернополян це стосується?

Четвер, 10 листопада 2022 15:48
Кабінет Міністрів продовжив дію відстрочок від призову на військову службу під час мобілізації. Що це означає?

 

Як інформують в Тернопільській ОДА, набула чинності урядова постанова від 04 листопада 2022 року № 1259, яка на  один місяць автоматично продовжує строк дії відстрочок від призову на військову службу під час мобілізації, наданих військовозобов’язаним відповідними рішеннями Міністерства економіки України, термін дії яких не закінчився на день набрання нею чинності.

Щодо бронювання військовозобов’язаних працівників підприємств, установ і організацій агропромислового комплексу, то воно можливе виключно через кабінет запитів на бронювання. Основною ж умовою при цьому є виконання роботодавцем мобілізаційних завдань.

«Бронюванню підлягають військовозобов’язані, які працюють в органах державної влади, інших державних органах, органах місцевого самоврядування та на підприємствах, в установах і організаціях, яким встановлено мобілізаційні завдання (замовлення), у разі, якщо це необхідно для забезпечення функціонування зазначених органів та виконання мобілізаційних завдань», - йдеться в постанові уряду.

Тим часом, заступниця міністра оборони Ганна Маляр раніше наголосила, що в Україні наразі не планують проводити додаткову мобілізацію, адже Генштабу вистачає тих людей, які були призвані на військову службу. Вона пояснила, що хоча зараз і вистачає тих людей, які були мобілізовані, усе залежатиме від ситуації на фронті.


Додати коментар