Читайте нас в соціальних мережах

Тернополянка розповіла, який ефект дав "рятівний укол" від СМА для її маленького синочка (відео)

Четвер, 03 листопада 2022 17:46
Мама Максимка Антонишина з Тернополя, який отримав рятівний укол від рідкісної хвороби - СМА, яку в дитини діагностували в ранньому віці лікарі, розповіла, які зміни відбулися з її сином через рік після отримання "ZOLGENSMA".

 

 «Привіт дорогі чарівники. Минув рік після отримання генної терапії препаратом "ZOLGENSMA". Ну, що ми можемо розповісти...Ефект Ви можете побачити на відео. Синочок великий молодець!  Згадуючи минуле, які фізичні можливості мала дитина, результат неймовірний», - йдеться у дописі Юлії Антонишин-Леськів.

І це лише за рік, каже мама Максимка. Хоч здається, що це багато часу, але для СМА та відновлення організму це дуже мало.

«Тому все тільки починається. Віримо і молимось у здорове майбутнє для сина, за мир та спокій  для нашої рідної України та кожного з Вас! Бережіть себе!  Мирного нам неба!

Дякуємо усім Вам за все , що Ви зробили для нашого сина! Без Вас таких результатів , які ми маємо не було б. Ви подарували для Макса майбутнє! Цінуємо кожного! Дякуємо ЗСУ за можливість прокидатись щодня та просто жити! Слава Україні! Героям Слава!», - пише слова вдячності Юлія Антонишин-Леськів.

Як зараз почуває себе Максимчик – далі на короткові відео з сімейного архіву:

 


Додати коментар