Читайте нас в соціальних мережах

Тернопільську «Пташку» з «Азовсталі» запросили на «Голос країни» (відео)

Четвер, 27 жовтня 2022 17:19
Захисниця «Азовсталі» з Тернопільщини, Катерина Поліщук із позивним “Пташка”, отримала запрошення виступити у шоу “Голосу країни-12”.

 

Запропонував їй це особисто продюсер проєкту Володимир Завадюк під час ефіру "Сніданку з 1+1".

«Для нас, для команди Big Brave Events і для мене, продюсера “Голосу країни”, величезна честь запросити тебе, “Пташка”, виступити у головному вокальному проєкті нашої країни. Адже голос надихає, адже пісня – наша ДНК, ми ж співаємо для того, щоб далі жити і боротися. Крім того, у “Голосі країни” ми збираємо гроші для допомоги ЗСУ», – сказав Володимир Завадюк.

Своєю чергою, дівчина не відповіла остаточно, чи приймає попозицію, адже ще невідомо, чи буде це фізично можливим для неї.

«Я думаю, це потрібно буде дивитися за моїм станом та за моїм місцем перебування. Залежно, знову ж таки, від геополітичної ситуації у країні. Насамперед для мене це повернення хлопців. Тому будемо дивитися. Я дуже хочу радувати людей, які надихаються моїм співом. Якщо це запалює серця, я співатиму», – прокоментувала пропозицію Катерина.

Вона також додала, що найбільшою її мрією є перемога України.

«Мені сказати щось поки важко, адже все залежатиме від того, як розвиватиметься геополітична ситуація в Україні. І зараз моя найбільша мета та обов’язок – повернення всіх полонених, бо це мої побратими. Я розумію, де вони, я розумію, що з ними, я розумію, що їм дуже потрібно додому. Вони не заслуговують бути там», - підкреслила «Пташка».

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ