Читайте нас в соціальних мережах

На Крушельницької у Тернополі на місяць перекриють одну зі смуг

Понеділок, 17 жовтня 2022 11:43
З 18 жовтня по 18 листопада на вул. Соломії Крушельницької буде частково перекрито дорогу.

Про це інформують у міській раді Тернополя.

У мерії зазначають, що там проводитимуться роботи з метою ліквідації підтоплень на ділянці вул. Крушельницької – парк Тараса Шевченка.

"Рух автотранспорту на ділянці від вул. Юліана Опільського до перехрестя вул. Соломії Крушельницької – вул. Білецька обмежать частково. Зокрема, одна смуга буде перекрита для проїзду повністю, а на іншій паралельній смузі, зі сторони Опільського, буде тимчасово двосторонній напрям руху", – пояснюють у міській раді.

Вул. Білецька біля перехрестя з вул. Крушельницької буде перекрита для проїзду транспорту повністю.

На час проведення робіт будуть внесені зміни у рух громадського транспорту. Зокрема, тролейбуси курсуватимуть через вул. Богдана Хмельницького, а маршрутки – так, як і інший автотранспорт по вул. Соломії Крушельницької. Посадка-висадка пасажирів від зупинки "вул. Соломії Крушельницької (до центру)" буде здійснюватися в районі "Укрсиббанку".

Схема організації руху на період ремонтних робіт

shema-odr-vul_s_krushelnitskoi-page-0001.jpg

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар