Читайте нас в соціальних мережах

У Заліщиках нелюди отруїли собак: чотирилапі корчилися від болю, помираючи в муках (відео)

Четвер, 13 жовтня 2022 17:44
На Тернопіллі невідомі підкинули безпритульним собакам отруту. Тварини вили, їх судомило від болю. Свідками цього стали перехожі з маленькими дітьми.

 

Про випадок в соцмережі «Фейсбук» написала Світлана Зайцева. Сталось це у місті Заліщики, біля тутешнього РЕМу.

"Звірство заліщан можна прирівняти тільки до звірства москалів! Наші захисники діляться останнім куском хліба з тваринами на територіях, які звільняють, рятують їх з-під обстрілів, завалів, а кончені людиська в нашому місті отруюють тварин... Є люди, а є тварі. Людям ніколи навіть в голову не прийде вбити інше створіння, а тварі вбивають, бо "так їм хочеться", "бо гавкає", "бо живе". От так і сьогодні біля РЕМу, якась тварина отруїла двох собак. Дорослі з дітьми виходили з міського і це все бачили. Уявіть, як це відіб’ється на психіці дітей. Хтось вчить добру, а хтось показує як мучити та вбивати», - пише вона.

Жінка просить максимального розповсюдження цього допису.

"Максимально поширюйте і можливо хтось з цих скотів побачить цей пост. Вбивство тварини карається Кримінальним Кодексом України - стаття 299. Власники тварин, будьте уважними, не дозволяйте їм нічого підбирати з землі», - додає Світлана Зайцева.


ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар