Читайте нас в соціальних мережах

Тернополянин хотів допомогти знайомій, але втратив «кругленьку» суму

Неділя, 09 жовтня 2022 17:34
13500 гривень просила у тернополянина знайома в соцмережі, яка пообіцяла повернути кошти найближчим часом. Та, як з’ясувалося, від її імені потерпілому писали шахраї.

 

Про це інформують в Поліції Тернопільської області.

«Потерпілий розповів, що до нього в одній із соціальних мереж надійшло повідомлення від знайомої, яка просила про допомогу. Дівчина попрохала в краянина позичити їй грошові кошти в розмірі 13500 гривень. За псевдоверсією кошти вона пообіцяла повернути в найкоротші строки. Заявник погодився й переказав необхідну суму через термінал. Однак вже через деякий час до нього зателефонувала знайома й розповіла, що її сторінку в соціальній мережі взламали й вона немає ніякого відношення до відправленого від її імені повідомлення», - кажуть правоохоронці.

Поліцейські Тернополя відкрили кримінальне провадження за фактом шахрайства вчиненого щодо мешканця міста. Відомості про подію правоохоронці внесли в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до частини 1 статті 190 Кримінального кодексу України.

В ГУНП у Тернопільській області закликають не довіряти сліпо подібного роду проханням у соцмережах і, якщо вже маєте намір допомогти людям, які цього потребують, зателефонуйте їм особисто і переконайтесь у тому, що це не справа рук аферистів.


Додати коментар