Читайте нас в соціальних мережах

Правила катання на гіроскутерах та самокатах затвердили у Тернополі

Понеділок, 03 жовтня 2022 12:03
На позачерговому засіданні сесії Тернопільської міської ради, депутати затвердили правила використання та катання на гіроскутерах, самокатах, моноколесі та інших електричних транспортних засобах у межах громади. 

Так, відтепер передбачено використання персональних легких електричних транспортних засобів дозволяється особам, які досягли 16-річного віку – виключно на велосипедних доріжках/велосмугах та за умови дотримання швидкісного режиму до 20 км/год.

Дітям до 10 років дозволяється використання персональних легких електричних транспортних засобів тільки у супроводі дорослих, а особам з 10 до 16 років дозволяється самостійно використовувати персональні легкі електричні транспортні засоби – виключно на тротуарах, пішохідних доріжках, за умови дотримання швидкісного режиму до 5 км/год.

Використовувати персональний легкий електричний транспортний засіб на вулично-дорожній мережі можна за умови, що він обладнаний звуковим сигналом та світлоповертачами, а у темну пору доби – з увімкненим ліхтарем (фарою) та виділивши себе за допомогою світлоповертальних елементів, що закріплюються на зовнішньому одязі або в інший спосіб.

Під час використання персональних легких електричних транспортних засобів особа зобов’язана дотримуватись правил дорожнього руху і особисто нести відповідальність, встановлену чинним законодавством України, за їх порушення.


ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ