Читайте нас в соціальних мережах

2-річна дівчинка блукала вулицями Тернополя: дитину побачили небайдужі люди

Субота, 01 жовтня 2022 14:30
У Тернополі на вулиці Лесі Українки без нагляду дорослих гуляла маленька дівчинка.

Дитину побачив небайдужий чоловік, який і звернувся за допомого до правоохоронців.

Випадок трапився 30 вересня близько 12:00 години.

«Інспектори Олександра М’ялковська та Ігор Івасів негайно під'їхали за потрібною адресою, де побачили 2-річну дівчинку, яка, одягнута в брудний одяг, самотньо блукала вулицею. Поліцейські підійшли та поспілкувалися з дитиною, вона зраділа новому знайомству та радо йшла на контакт. Патрульні посадили дівчинку до службового автомобіля та розпочали пошуки рідних, - повідомили у патрульній поліції Тернопільської області.

Перевіривши прилеглу територію, опитавши громадян, які там проживають, поліцейським вдалося знайти бабусю маленької дівчинки. Жінка розповіла патрульним, що дитина часто гуляє сама та додала, що вважає таку ситуацію цілком прийнятною.

Інспектори провели з громадянкою роз'яснювальну бесіду, наголосили на ризиках та небезпеках, які можуть спіткати таку маленьку дитину, якщо вона гулятиме сама. Провели їх додому та повідомили про подію відповідні соціальні служби.

Відтепер, умови проживання, належний догляд, харчування та виховання дівчинки перевірятимуть спеціальні служби. Патрульні також навідаються до неї додому, щоб подбати про її безпеку.

Дякуємо небайдужим громадянам за пильність та правосвідомість. Тепер доля маленької самотньої дівчинки в надійних руках, підкреслили у поліції.

 

308582170_464040292423955_3377303877259237853_n.jpg

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ