Читайте нас в соціальних мережах

У Тернополі масово штрафують водіїв за неправильне паркування – авто евакуюють  

П'ятниця, 23 вересня 2022 16:00
У Тернополі перевіряють порядок та дотримання правил паркування.

Здійснюють перевірки працівники патрульної поліції спільно з муніципальною інспекцією.

«Такі заходи, в першу чергу, спрямовані на зменшення аварійності, порушень, для того, щоб забезпечити безперешкодний проїзд транспорту. Під час сьогоднішнього відпрацювання ми виявили неодноразові порушення. Особи, які залишили свої транспортні засоби з порушенням ПДР, отримали відповідні постанови, які передбачають штраф», - поділилася інспектор прес-служби управління патрульної поліції в Тернопільській області Катерина Метельська.

Рейди покликані навчити усіх учасників дорожнього руху стежити за правилами, адже транспорт, припаркований з порушеннями, завантажує вулиці міста. Паркування з порушенням на тротуарі заважає пішоходам та мамам з візочками. Автівки, які власники залишили у недозволених місцях, евакуйовують.

Під час евакуації автотранспорту інспектори повідомляють на лінію «102» інформацію про те, де знаходиться автівка.

«Транспорт вилучаємо на Бережанську, 4В. Там він зберігається. Щоб забрати авто, водій повинен приїхати туди й оплатити всі штрафи», - пояснив завідувач сектору контролю за паркуванням транспортних засобів управління муніципальної інспекції Тернополя Володимир Петрик.

Поліцейські та муніципали закликають усіх вивчити правила і бути уважними, аби не стикатися з неприємними ситуаціями та не втрачати кошти.

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ