Читайте нас в соціальних мережах

На Тернопіллі спиртзавод пішов з молотка за 70,2 млн. грн.

Понеділок, 19 вересня 2022 15:19
На Тернопільщині продали майно Кобиловолоцького місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП "Укрспирт". На аукціоні за нього виторгували 70 мільйонів 253 тисячі гривень.

 

Як повідомляє пресслужба Прозорро.Продажі, відбувся продаж у державній електронній торговій системі 19 вересня 2022 року. Це був перший аукціонон Фонду держмайна з малої приватизації за новими правилами.

Всього на торгах змагалися 6 учасників. Під час аукціону стартова ціна зросла у 2.8 рази — з 25.2 млн гривень до 70.2 млн гривень.  Переможцем же стало ТОВ "Аква Солар Інвест".

Тепер, після завершення приватизації, новий власник отримає 20 об’єктів нерухомості, 10 одиниць транспорту, 500 одиниць виробничого устаткування та під’їзну залізничну колію. Загальна площа будівель та споруд 11 529,7 м², площа земельних ділянок 36,9547 га.

За новими правилами договір купівлі-продажу буде укладений з переможцем тільки після того, як він сплатить ціну об’єкта, визначену за підсумками аукціону. Для оплати за актив переможець 20 робочих днів з дня формування протоколу аукціону. Якщо ж переможець не сплатить повну суму у визначений термін, право купівлі лота перейде до другого учасника — ТОВ "Штрихи", яке запропонувало за обʼєкт на 700 грн менше.

"Сьогодні відбувся перший аукціон з малої приватизації за новими правилами від ФДМУ й ми пишаємося, що державні онлайн-аукціони в системі знову демонструють свою ефективність у приватизації та допомагають наповнювати держбюджет. Попри війну і спад економічної активності загалом ми побачили високу конкуренцію на торгах за цей актив, а це означає, що бізнес давно очікував на відновлення приватизації в системі й сьогодні готовий змагатися на аукціонах за обʼєкти для відновлення своєї діяльності", — зазначив директор ДП "Прозорро.Продажі" Олексій Соболев.

До слова, за 2020-2021 роки за підсумками аукціонів в системі Прозорро.Продажі вже приватизовано 27 спиртзаводів ДП "Укрспирт". Загалом на цих приватизаційних аукціонах стартова сума зросла з 717 млн гривень до 1.5 млрд гривень.

Раніше Фонд державного майна визначив перші об’єкти, аукціони з приватизації яких відбудуться у вересні 2022 року у державній електронній торговій системі "Прозорро.Продажі", якими стали Марилівський та Кобиловолоцький спиртові активи держпідприємства "Укрспирт" у Тернопільській області.

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ