Читайте нас в соціальних мережах

У Тернопільській громаді триває ремонт доріг і влаштування острівців безпеки

П'ятниця, 05 серпня 2022 13:55
У Тернополі тривають роботи з покращення експлуатаційного стану дорожнього покриття на тих вулицях, де утворилися небезпечні аварійні вибоїни та дефекти.

Зокрема з початку серпня у Тернополі та населених пунктах громади проведено локальний поточний ремонт доріг на дев’яти вулицях, зазначили у міській раді.

Підрядники завершили локальний поточний ремонт асфальтобетону на вулицях: Миколи Лисенка, Бродівська (шляхопровід), Броварна, Северина Наливайка, Березова, Новий Світ, За Рудкою, Павла Чубинського, Руська (в районі житлового будинку №1).

Сьогодні підготовчі та ремонтні роботи виконують на вулицях:

просп. Степана Бандери (від бульв. Данила Галицького до примикання з вулицею Омеляна Польового), тут працівники підрядних організацій проводять нарізання дорожніх карт для подальшого асфальтування;

вул. Листопадова – підготовчі роботи до ліквідації аварійної ямковості;

вул. Андрея Шептицького – влаштування тротуару фігурними елементами мощення;

вул. Ровиська (с. Чернихів) – влаштування щебенево-піщаної суміші на проїжджій частині вулиці;

вул. Вигінська (с. Кобзарівка) – профілювання існуючого покриття та влаштування щебенево-піщаної суміші.

Ближчим часом локальний ремонт дорожнього покриття заплановано провести у Тернополі на вул. 15 Квітня (в районі вул. Київської та просп. Злуки) і на вул. Микулинецькій (поблизу «цукрового заводу» і мосту через колію).

Планується також влаштування острівців безпеки на пішохідних переходах та центрального фартуха кільцевої транспортної розв’язки в районі вулиць Івана Мазепи, Дружби та Руської (Дамба Тернопільського ставу). Наразі плановий ремонт там виконують фахівці КП «Тернопільводоканал», після чого розпочнуться дорожні роботи.

 

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ