Читайте нас в соціальних мережах

Перепрофілювання по-тернопільськи: місцеве підприємство через війну кардинально змінило вид діяльності

П'ятниця, 05 серпня 2022 17:47
Наколінники, налокітники, карімати та підсумки виробляють на тернопільському підприємстві, яке раніше займалося виготовленням новорічних ялинок та ілюмінації.

Як трапилось так, що за місяць підприємство повністю перепрофілювалося під шиття амуніції для військових розповів начальник цеху Андрій Фурман. За його словами, в області, де ведуться бойові дії, щодня звідси відправляють до тисячі речей.

«Шити амуніцію для військових почали через тиждень від початку повномасштабної війни. У нас повне виробництво – лиття пластмаси й усе пошиття. Вона дуже зручна, вже перевірена, гнеться. Кріплення на виробах роблять за стандартами НАТО", – каже Андрій Фурман.

Всі матеріали, які використовують, – українські. Кожну річ намагаються удосконалити для потреб військових, каже чоловік. Наприклад, карімат-трансформер. Так, було багато побажань від військових використати фольгу, тобто він фольгова ний, а отже такий прилад, як тепловізор, практично не бачить людини.

За словами працівника підприємства Ігоря Ендельчука, коли підприємство змінило роботу – мусили найняти нових працівників, зокрема швачок. За годину жінки шиють два комплекти, пише "Суспільне". А щоб швидше робити заготовки, купили нове обладнання.

Втім, від основної діяльності – гірлянд, підприємство не відмовилося і у вільний час тут паяють гірлянди, адже щиро вірять у перемогу, яку ми яскраво і масштабно неодмінно святкуватиме всією Україною.

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ