Читайте нас в соціальних мережах

В одному з парків Тернополя бродить лисиця, яка не боїться людей (відео)

Четвер, 04 серпня 2022 16:51
У тернопільському Парку Здоров'я з'явилася лисичка. Найочевидніше, що сюди із дикого середовища її привів голод. Люди помітили, що вона підходить до них на близьку відстань.

 

Про це у спільноті «Що там у Тернополі?» написала Яна Іщук.

«Напевно, вона приходить за об'їдками від шашликів, локація котрих облаштована всередині парку в низовині. Лисиця досить близько підходить до людей. Досить худа, шукає їжу.

У нинішньому сучасному місті, та ще й під час війни зустріти так лісову красуню - це щось надзвичайне. Хоча, напевно, для господарів ближніх сіл така гостя може принести досить багато клопоту  ... Але все ж таки, цю дику красу нищити не можна. Певно, що найкраще - то зробити її своїм другом і трошки приручити.

Що кумедно - зовсім близько від лисиці, що ховалася в кущах біля тренажерів, проходила поліція зі здоровенним чорним файним псом. Пес нічого не почув, пройшов мимо. Жартуємо з мамою, що його вчили нюхати лише людей, а про лисиць він нічого поганого не знає :))», - йдеться у дописі.

Разом з тим, тернополян застерігають не підходити близько до лисиць, адже ці тварини – переносники сказу. У жодному разі не намагайтеся спіймати лисицю, адже вона може бути хворою. Неприпустимо і кидати у тварину каміння та виявляти інші негуманні та агресивні дії, що можуть спровокувати тварину на зустрічну агресію.



Додати коментар



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ