Читайте нас в соціальних мережах

Біля Бережанського ставу знайшли рідкісного хижака (ФОТО)

Вівторок, 02 серпня 2022 14:24
На території Бережанського ставу місцеві жителі виявили дрібного хижака – норку.

Про це на своїй сторінці розповів місцевий житель Володимир Березін.

«У Бережанському ставі точно мешкають норки! Це підтвердила моя зустріч з цією цікавою та шустрою тваринкою. А тепер ще ці світлини, які зроблені сьогодні», - поділився Вoлoдимир Березін.

За словами чоловіка, фахівці підтвердили, що тваринка на світлинах – норка.

«Фахівці підтвердили – це точно норка. Але думки розійшлися яка: європейська чи американська», - акцентував чоловік. – Бережанці згадують, що колись в нашому краї була норкова ферма, то може її залишки розмножилися».

Також він наводить ствердження відомого українського зоолога Віталія Грищенка.

«За зовнішнім виглядом, розміром і біотопом – це американська норка. Вони частіше всього тримаються біля води. Куниці більші, у них не таке темне забарвлення, живуть у лісі або в населених пунктах (перш за все – кам'яна). У тхора взагалі зовсім інше забарвлення. Норка, скоріше всього, американська. Європейську вона зовсім витіснила. Колись завезли для «збагачення фауни». Збагатили...», - зазначає у своїй статті дослідник.

Додамо, норки – тваринки, які люблять рибу, жаб, ракоподібних і равликів, а також курей. Популяція європейської норки різко скоротилася через мисливський промисел та ввезення на територію Європи сильнішого хижака – американської норки.

 

norka_ber12.jpg

norka_ber13.jpg

Додати коментар



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ