Жоден заклад освіти, який не відповідатиме певним нормам безпеки, не відновить очне навчання - речниця МВС Альона Матвєєва.
"На початку навчального року представники МВС спільно з учителями проведуть уроки безпеки абсолютно у всіх школах України, які почнуть очне навчання. У першій декаді наступного року також буде забезпечена посилена охорона навчальних закладів", – розповіла Матвєєва.
Крім того, планується розробити мобільний застосунок для дітей з усіма можливими відповідями на питання безпеки.
У школах Тернопільщини посилять охорону, а для дітей створять спецзастосунок
Середа, 20 липня 2022 18:00
З початку навчального року МВС України забезпечить посилену охорону навчальних закладів України.
ОСТАННІ НОВИНИ
- 23:28 Безсульфатні, зволожувальні чи очищувальні: які шампуні вибрати для різних потреб
- 20:50 Уряд розподілив 6,6 млрд грн між регіонами на підвищені зарплати освітянам і соцпрацівникам
- 20:21 Ректор ЗУНУ взяла участь у круглому столі у Верховній Раді України (фото)
- 20:00 За два місяці тернопільські поліцейські виявили 35 нетверезих водіїв електросамокатів (фото, відео)
- 19:46 Підтвердилася загибель жителя села Зарубинці Юрія Пристайка, який вважався зниклим безвісти (фото)
- 19:25 У Тернополі завершили ремонт двору на вул. Лесі Українки, 19 (фото)
- 19:00 У Тернопільській облраді ухвалили рішення про звільнення посадовиці
- 18:34 Плели вінки та співали народні пісні: у Тернополі провели тематичний святковий захід (відео)
- 18:15 У Тернополі запрацювали освіжаючі парасольки: де можна сховатися від спеки (фото)
- 17:33 У Підгородньому вперше провели обласні змагання зі санного спорту (фото)


