Мешканка Кременця декілька місяців тому виїжджала закордон і передала своїй сестрі ключі від власної квартири з умовою,що там вона прихистить людей, котрі змушені тікати від війни. Та про це дізнався 27-річний житель Луцька, котрий, до слова, є уродженцем Кременеччини, після чого він вигадав історію про волонтерство, мовляв, потрібне приміщення аби організовувати допомогу потребуючим. Таким чином зловмисник отримав ключі від чужого помешкання.
Далі він поселив там переселенців з Харкова, яким здавав чотири місяці житло по 6 тисяч гривень і у підсумку збагатився на 24 тисячі гривень.
Інформацію про це правоохоронці Кременеччини, отримали від власниці помешкання і родини переселенців з Харкова, котрі сплачували за оренду помешкання абсолютно чужій людині.
"Коли з-за кордону повернулася власниця квартири – її зустріла сім’я переселенців з Харкова. Яким же було здивування кременчанки, коли та дізналася, що упродовж чотирьох місяців родина сплачує оренду за її житло невідомому чоловіку", - кажуть в ГУНП у Тернопільській області.
Особу зловмисника поліцейські оперативно встановили. Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 190 (шахрайство) Кримінального кодексу. Поліцейські перевіряють зловмисника на причетність до вчинення аналогічних кримінальних правопорушень.