Факт зафіксували правоохоронці, чоловіка судитимуть. Наразі прокурори Тернопільської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт. Про це повідомляє пресслужба Тернопільської обласної прокуратури.
Зазначається, що тернополянин надав 15 тис грн неправомірної вигоди працівнику поліції за уникнення від адміністративної відповідальності (ч. 1 ст. 369 КК України).
За версією слідства, патрульні поліцейські 13 травня 2021 року зупинили автомобіль «BMW» з нетверезим водієм за кермом.
Чоловік вирішив передати 15 тис грн працівнику поліції за непритягнення його до відповідальності за ст. 130 КУпАП (Керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння). Поліцейський грошей не взяв, повідомивши колег про незаконні дії правопорушника. Факт надання неправомірної вигоди задокументували правоохоронці.
Завершено розслідування, що здійснювали слідчі поліції.