Читайте нас в соціальних мережах

У місця бойових дій з Тернополя архієпископ відправив три позашляховики для захисників (фото)

Вівторок, 10 травня 2022 16:16
Відразу три позашляховики марки Ford, Nissan та Suzuki вчора, 9 травня, у Тернополі освятив та передав на потреби ЗСУ владика Василій Семенюк.

Архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський окропив їх святою водою та побажав, щоб із Божим благословенням під охороною святих ангелів ці транспортні засоби принесли користь нашим захисникам.

«Ми благословили ці автомобілі і в молитві ми просили, щоб Бог послав святих ангелів, які б хоронили усіх, а особливо тих, які будуть їх супроводжувати і ними користуватися. Нехай Господь Бог кріпить наше військо здоров’ям, щоб якнайшвидше Україна здобула мир і перемогу», — зазначив владика.

Він також подякував усім жертводавцям, які спільними зусиллями допомагають українському війську. Зокрема, дані транспортні засоби були придбані на кошти Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ та жертводавців о. Петра Порохонька, родини Гриценків, о. Володимира Топоровського і Зарваницького деканату, о. Андрія Плавуцького і вірних його парафії.

Разом з маскувальними сітками та необхідними засобами позашляховики доставлять в місця дислокації військових поблизу Харкова, Сум та Запоріжжя.

av_02.jpg 

av_04.jpg 

 av_06.jpg 

av_07.jpg

 

 

 


Додати коментар




ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ