Читайте нас в соціальних мережах

З перших днів війни був на передовій: загинув 24-річний студент з Тернополя

Середа, 27 квітня 2022 18:20
З перших днів війни був на передовій: загинув 24-річний студент з Тернополя.

Сьогодні, 27 квітня, стало відомо, що на війні загинув 24-річний військовий з Тернополя - студент Західноукраїнського національного університету, старший лейтенант Тришневський Богдан. 

Про смерть Богдана повідомили на сторінці закладу. 

"21 березня на Донеччині загинув наш студент Богдан Тришневський, народився в селищі Чемерівці Хмельницької області 28 січня 1998 року. Богдан закінчив військову академію в Одесі у 2019 році, здобувши професійну кваліфікацію фахівця з військового управління, офіцера військового управління тактичного рівня. Згодом вступив до Західноукраїнського національного університету й здобував ступінь "Магістра" у навчально-науковому інституті інноватики, природокористування та інфраструктури, навчаючись на денній формі за ОП "Агрономія" та навчально-науковому інституті новітніх освітніх технологій на заочні формі ОП "Фінанси", - йдеться у повідомленні закладу.

Богдан Тришневський з перших днів повномасштабного вторгнення росії він був на передовій, давав відсіч окупантам в Донецькій та Луганській областях.

У хлопця було багато мрій та планів, бо знайшов свою другу половинку й планував з нею спільне майбутнє.

Та не судилося... 

Співчуваємо рідним та близьким Героя...

Вічна пам'ять...

 

 

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар