Читайте нас в соціальних мережах

Майже 20 тонн гуманітарної допомоги передали українці з Італії до Тернополя

Середа, 16 березня 2022 14:00
Чергову гуманітарну допомогу для Тернополя днями передала Українська діаспора з італійських міст Форлі, Перуджа, Вітербо і Тарквінія.

Упродовж тижня для потреб українських захисників та внутрішньо переміщених громадян з Італії надійшло близько 20-ти тонн гуманітарного вантажу.

Серед отриманого – найнеобхідніше: їжа тривалого зберігання, засоби особистої гігієни, одяг, підгузки, ліки та медичні засоби.

«Щиро дякуємо українцям в Італії за надану допомогу, сердечно вдячні також Тернопільській компанії АТП 2013 за неодноразове перевезення зібраних речей  в Україну та усім небайдужим громадянам, хто долучається до благодійних ініціатив у будь-який спосіб», - зазначили у міськраді Тернополя.

Нагадаємо, цього тижня Тернопіль отримав також більше 14-ти тонн гуманітарної допомоги від громади італійського міста Віченца. Дякуємо Волонтерському руху Movimento volontario Vicenza за організацію і фінансування доставки вантажу.

 

dopomoga-z-italii-16-bereznya-2022-roku.jpg

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ