Читайте нас в соціальних мережах

У Тернополі на працівників та відвідувачів кафе складають протоколи через порушення карантину

Четвер, 10 лютого 2022 11:05
Щодня тернопільські поліцейські проводять по 100 рейдів.

Правоохоронці в складі рейдових груп перевіряють, чи дотримуються карантину в закладах торгівлі, ресторанах, кафе та інші громадських місцях.

Як розповів заступник начальника відділу превенції Тернопільського районного управління поліції Сергій Вишовський, минулого тижня, з 2 по 9 лютого, на території громади задокументували 26 порушень.

"Зафіксовано факти роботи розважальних закладів, нічних клубів після 22:00, виявлено відсутність COVID-сертифікатів у відвідувачів та працівників громадських закладів. Поліцейські склали 12 адмінпротоколів за ч.1 ст.44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

За іншими виявленими порушеннями проводяться перевірки. Винних осіб притягнуть до адмінвідповідальності", – повідомили у поліції.

Нагадаємо, що з 26 січня на території Тернопільської громади розпочали діяти додаткові карантинні обмеження. Серед заборон – робота закладів громадського харчування з 22:00 до 7:00 ранку та розрахунок відвідувачів після 21:00, за виключенням доставки та самовиносу.

Дотримання цих правил, а також наявність у працівників та відвідувачів даних закладів сертифікатів про вакцинацію, контролюють працівники поліції.

Додати коментар



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ