Читайте нас в соціальних мережах

Повідомили деталі смерті 19-річного студента з Тернополя, в якого виявили коронавірус

П'ятниця, 04 лютого 2022 15:40
Днями у 2-й міській лікарні Тернополя помер 19-річний пацієнт, у якого підтвердили COVID-19.

В медзакладі хлопця лікували від пневмонії. Детальніше про смерть молодої людини розповіла директорка департаменту охорони здоров’я Тернопільської ОДА Ольга Ярмоленко.

«Особа не мала супутніх патологій. Він знаходився на лікуванні всього 7 днів. Перед тим 10 днів лікувався амбулаторно, був десь на Львівщині, потім приїхав в Тернопіль до гуртожитку, самостійно приймав жарознижуючі препарати», - зазначила Ярмоленко.

Відомо, що хлопець поступив до лікарні вже у важкому стані.

«Діагностована була пневмонія. Швидкі тести і ПЛР-тести були від’ємними, це вже термін протікання захворювання був тривалий. Тільки дослідження альвеол, які взяли при житті, підтвердили, що була коронавірусна хвороба. Діагностовано в нього було ідіопатичну пневмонію з явищами фіброзу. Наразі відомо, що була спровокована і генетичність. Але це насторожує, коли молоді люди, активні в своєму житті, які не мали супутньої патології і стається такий нещасний випадок. Я співчуваю батькам. Викладачі відгукувалися, що він був надзвичайно активний. Це говорить про те, що коронавірус це грізне захворювання і вберегтися від страшних наслідків може допомогти тільки вакцинація», - додала директорка департаменту.

Як повідомляли "Тернополяни" раніше, 100% ураження легень: у Тернополі за лічені дні від пневмонії помер талановитий студент університету


ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ