Читайте нас в соціальних мережах

Стартував відеоконкурс для школярів Великоберезовицької громади

Вівторок, 25 січня 2022 16:30
У Великоберезовицькій громаді розпочався відеоконкурс для школярів 1-11 класів.

Ініціювала конкурс Молодіжна рада при Великоберезовицькій ТГ в рамках проєкту «Безпека на дорозі», який реалізується спільно з Агенцією сталого розвитку «Хмарочос».

«В цілях пропаганди безпеки учнів на дорозі в темну пору доби та в умовах недостатньої видимості, Молодіжна рада оголошує відеоконкурс серед учнів шкіл нашої громади. Три автори, чиї відеоролики стануть найкращими на думку жителів нашої громади, будуть нагородженні фітнес-браслетами Mi Band», - зазначили у Молодіжній Раді.

Для того, що взяти участь в конкурсі учні 1-11 класів повинні записати соціальний відеоролик тривалістю до 2-х хвилин, де розповідатимуть чому потрібно носити світловідбиваючі елементи одягу в темну пору доби та як це може врятувати життя.

Відеоролики прийматимуть до 6 лютого на електронну адресу: [email protected].

В темі листа необхідно вказати прізвище ім’я, клас та назву навчального закладу.

З 8 лютого відеоролики будуть розміщені в соціальній мережі Facebook, де триватиме голосування до 20 лютого.

Переможцями стануть ті учасники, чиї відеоролики набруть найбільшу кількість вподобань.
Кількість учасників, які можуть знімати або зніматися у відеоролику, необмежена.

Переможців обиратимуть у категоріях: 1-4 класи, 5-8 класи, 9-11 класи.

Додати коментар