Читайте нас в соціальних мережах

Тернополяни отримали більші платіжки за опалення: з чим пов'язані зміни

Середа, 12 січня 2022 11:35
У Тернополі в платіжках за комунальні послуги з'явився додатковий тариф – за абонентське обслуговування та функціонування систем опалення і гарячого водопостачання.

У міській раді запевнили: тарифи в опалювальному сезоні 2021/2022 для тернополян залишаються незмінними – на рівні попереднього року.

"Нововведення про плату за абонентське обслуговування передбачено ЗУ "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання" від 22.06.2017 № 2119-VIII (зі змінами внесеними ЗУ № 1060-IX).

Якщо раніше за обслуговування та заміну будинкових лічильників тепла і гарячої води мешканці сплачували у вигляді внесків, то відтепер – це включено до плати за абонентське обслуговування", – пояснили у мерії.

Зазначається, що абонплата за тепло і гарячу воду відображатиметься у платіжці щомісяця окремими рядками. Вона включатиме витрати на обслуговування будинкових лічильників тепла та витрати, пов’язані із розподілом та адмініструванням послуг.

"Абонентська плата розрахована на один особовий рахунок, незалежно від площі житлового приміщення і кількості осіб, які в ньому зареєстровані"– йдеться у повідомленні міськради.

Крім того, нарахування в оновленому форматі отримали власники помешкань з індивідуальним опаленням. Споживачі, які відключили квартири від системи централізованого опалення, платитимуть за обігрів місць загального користування, функціонування внутрішньобудинкових систем опалення та постачання гарячої води.

Також нараховуватиметься плата за тепловіддачу від транзитних трубопроводів. Детальніше – за посиланням.

Коментарі  

+1 #6 Олег 13.01.2022, 07:49
В мене індивідуальне. В під'їзді одна батарея на 1 поверсі, за тепло якої я згідний платити, але якось розумно. прийшло 600грн!! Тобто 600х10квартир=6 000грн їм получається та батарея, щоб нагріти її? Вони тупо списують всі лишні витрати на людей. Хрін я буду такі суми платити за одну загальну батарею. За гарячу воду 100грн прийшло! Я від'єднанний від гарячої води взагалі! Треба, я піду до суду, нехай незалежні експерти рахують використану гарячу воду.
Скарга
+1 #5 Наталія 12.01.2022, 16:07
для чого оплачувати функціонування внутрішньобудин кових систем опалення та постачання гарячої води людям, у яких вже давно інд.опалення і які не користуються центральним і гарячою водою ніде і ніяк????!!! більшість батарей у під'їздах давно заглушені, дахи не опалюються, а у підвалах на таких трубах теплоїзоляція.
що за треш?
Скарга
+3 #4 Наташа 12.01.2022, 13:49
В нашому будинку зрізані всі батареї в місцях загального користуваннч і зрізані всі батареї в квартирах по 4 стояках з п"яти. Все одно прийшло платити за те чого нема. Міська рада з глузду з"їхала?
Скарга
+8 #3 ірина 12.01.2022, 12:08
Я згідна, що за обігрів місць загального користування, мешканці, які мають індивідуальне опалення повинні також оплачувати. Але за транзитне тепло ні, тому що фактично Комуненерго використовує мою приватизовану квартиру для доставки тепла в інші квартири, то нехай оплатить мені за оренду. І вже зовсім абсурдне нарахування за гарячу воду, якої впомині немає.
Скарга
+3 #2 Михайло 12.01.2022, 12:01
Скоро за повітря будемо платити! А х.. вам !!!
Скарга
+2 #1 Михайло 12.01.2022, 11:57
Мабуть каденція Надала і всієї міської ради закінчиться війною. Ці уроди вже нажертися не можуть все їм мало! Дайте людям вижити в таких важких умовах а не зни щуйте їх своїми новими тарифами! :cry:
Скарга

Додати коментар