Читайте нас в соціальних мережах

На Тернопіллі готуються до урочистостей з нагоди відзначення 110-ої річниці Ярослава Стецька

Четвер, 06 січня 2022 13:31
Цьогоріч відзначатимуть 110-ту річницю народження року українського політичного та військового діяча, одного з очільників ОУН(б), уродженця Тернопільщини Ярослава Стецька.

 

З цього приводу у Тернопільській ОДА відбулося засідання оргкомітету під головуванням заступника очільника облдержадміністрації Віктора Устенка.

Під час засідання члени оргкомітету висловили свої пропозиції щодо відзначення року Ярослава Стецька. Зокрема, у 110 річницю народження очільника ОУН(б) відбудеться низка заходів: відкриття експозиції, покладання квітів до пам’ятника Ярослава Стецька, спецпогашення марки тощо.

«Важко переоцінити значення постаті Ярослава Стецька у становленні України. Це людина, яка творила нашу історію. Тому, ми повинні пам’ятати та належним чином відзначити рік Ярослава Стецька», – зазначив Віктор Устенко.

Під час наради, учасники оргкомітету і обговорили заходи з нагоди відзначення пам’яті Героїв Крут.

Додати коментар



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ