Читайте нас в соціальних мережах

На Тернопіллі організатора злочинної групи та його спільників засудили до 11-ти, 10-ти та 9-ти років позбавлення волі

Середа, 29 грудня 2021 13:46
Трьом чоловікам, які продовж тривалого часу грабували тернополян, оголосили вирок. Організатор отримав 11 років тюрми, а двоє інших учасників злочинного угруповування — 10 та 9 років позбавлення волі з конфіскацією усього належного їм майна.

 

Громадяни однієї з іноземних держав впродовж травня - листопада 2020 року грабували тернополян (ч. 5 ст. 186 КК України). Встановлено, що група, до складу якої увійшли двоє братів та їх знайомий, діяла у Тернополі за чітким планом. Перед вчиненням грабежів підозрювані збирали інформацію про майбутніх жертв, вивчали їх щоденні маршрути, місце проживання та розташування камер відеоспостереження поблизу житла.

«У жінки, яку підозрювані пограбували у під’їзді житлового будинку, вони відібрали сумку, у якій було майже 400 тисяч гривень. У наступної жертви чоловіки забрали майже 75 тисяч гривень. Коли ж третій потерпілий пробував чинити опір нападникам, його побили до втрати свідомості й утекли, прихопивши 80 тисяч гривень. Після останнього пограбування їх затримали правоохоронці», — йдеться у матеріалах кримінальної справи.

Також з’ясовано, що стосовно 2 братів - іноземців відповідно до Указу Президента  України №203/2021 застосовані персональні обмежувальні заходи (санкції).

Прокурори Тернопільської обласної прокуратури підтримали публічне обвинувачення у суді стосовно 3 учасників організованої групи. Тепер злочинці за скоєне відбуватимуть покарання у місцях позбавлення волі.

Додати коментар



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ