Читайте нас в соціальних мережах

Тернопільський епідеміолог розповів, як вплине похолодання на ситуацію з коронавірусом (відео)

Середа, 08 грудня 2021 11:37
На Тернопільщині стабілізувалася ситуація із захворюваністю на коронавірус. Та чи надовго?

Як розповів лікар-епідеміолог обласного центру контролю та профілактики хвороб Володимир Паничев, наразі тенденція до зниження зберігається.

"На цьому тижні ми зареєстрували нижчі показники, ніж у вівторок попереднього тижня. Як правило, зменшення захворюваності тягне за собою зменшення так званих активних випадків. До попереднього вівторка ми маємо зменшення на 1400 випадків. 

Крім того, зростає кількість вакцинованих. Надіємось, динаміка до покращення ситуації збережеться", – зазначив фахівець.

За його словами, захворюваність є дуже чутливою до зміни погодних факторів, тому епідеміологи не виключають, що похолодання та різкі зміни погоди можуть вплинути на епідситуацію.

"Якщо порівнювати динаміку захворюваності з аналогічним періодом минулого року, то тижневі показники є нижчими", – додав чоловік.

Статистика COVID-19. За минулу добу на Тернопільщині підтвердили 183 нових випадків коронавірусу.

Найбільше хворих додалося у Тернопільському районі – 104. 40 інфікувань зареєстрували на Чортківщині та найменше – 39 – на території Кременеччини.

Одужало за добу більше, ніж захворіло – 364 особи.

За весь час пандемії в Тернопільській області підтвердили 103 тисячі 918 інфікувань коронавірусом. Станом на сьогодні 95 тис. 461 людина одужала, 2 тис. та 3 – померли.

Вакцинація. 7-го грудня в області провели 4 тисячі 795 щеплень та 611 тис. 152 – з початку кампанії.

1
ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар