Читайте нас в соціальних мережах

У Козові відновили алею у селищі цукровиків

Понеділок, 06 грудня 2021 18:54
Ще кілька місяців тому ця алея у Козові стояла пусткою, а вже сьогодні тут -встелені бруківкою доріжки, встановлені ліхтарі та лавки.

Зробили реконструкцію локації за кошти з субвенції на соціально-економічний розвиток у співфінансуванні з громадою. Ініціатором її відновлення став Козівський селищний голова Сергій Добалюк.   

- Не пройшов і рік, як ми з Іваном Адамовичем гуляли по даній алеї, - розповідає Сергій Добалюк, Козівський селищний голова. - Десь я довів, що нам потрібно це зробити, адже вона є родзинкою цукрового заводу, селища цукровиків. Іван Адамович підтримав мою ідею і зараз ви бачите оновлену алею, де людям нині комфортно вечорами проводити свій час на дозвіллі.

- Мені здається, коли ти робиш якусь справу, то ти б мав розуміти, яким буде продовження цієї справи, - відзначив Іван Чайківський, народний депутат України. - Ти дивишся на ту молодь, яка прийшла на відкриття алейки і розумієш, що колись хтось на тій лавочці перший раз поцілується, хтось тут закохається. А це ті головні речі, заради яких ми сьогодні живемо, які нами рухають, які нас наштовхують до якихось справ, до якоїсь роботи.

Тепер алея стала окрасою селища цукровиків, тут граються діти, а дорослі виходять на прогулянки.   

- Я тут виріс і живу … Безмежно радий і всіх запрошую сюди, відвідати цю алею, відпочити. Я думаю, що тут будуть і квіти, і клуб колись відремонтують, і буде тут життя, яке було колись за моїх молодих літ, - ділиться враженнями Володимир Бек, місцевий житель.

У наступному році тут планують оновити суміжні проїжджі частини.

Козова Чайківський

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар