Читайте нас в соціальних мережах

Тернопільські випускники у 2022-му складатимуть ЗНО за оновленими правилами

Четвер, 25 листопада 2021 14:34
До уваги випускників Тернопільщини: в Україні оновили правила проведення ЗНО. Відповідні зміни до порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання ухвалив Кабінет міністрів України.

 

“Внесення змін до порядку дозволить актуалізувати цей документ, увідповіднити його до нових реалій проведення іспитування, зокрема й в умовах карантину із використанням організаційно-технологічних процесів ЗНО. Також визначено механізм залучення представників закладів до проведення тестування та інших випробувань із використанням організаційно-технологічних процесів ЗНО”, — йдеться в повідомленні на сайті МОН.

Рішенням викладено в новій редакції Загальний порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання задля приведення його у відповідність до закону "Про повну загальну середню освіту". Так, порядок визначає основні засади підготовки та проведення ЗНО з метою забезпечення права осіб на рівний доступ до освіти та/або контролю відповідності результатів навчання державним вимогам.

Як вже повідомляв сайт «Тернополяни» раніше,  у МОН оприлюднили дати проведення ЗНО-2022. Основна сесія розпочнеться у травні. Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2022 триватиме протягом 5‒22 січня 2022 року. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ