Читайте нас в соціальних мережах

На Тернопільщині зафіксували 14 смертей серед документально вакцинованих від COVID-19

Понеділок, 22 листопада 2021 15:30
Оприлюднили статистику смертності від коронавірусу жителів Тернопільської області, які мали щеплення від  COVID-19.

В обласному центрі з контролю хвороб повідомили, що наразі зареєстровано 14 летальних випадків серед документально вакцинованих від коронавірусу.

Втім, чи були померлі щеплені фактично, питання залишається відкритим, пише «ЗЗ». Загалом відсоток смертей серед вакцинованого населення незначний. Переважно такі випадки трапляються серед літніх людей, які мали супутні патології.

«Летальні випадки з підтвердженим діагнозом COVID-19, які ми фіксуємо щодня, це невакциновані люди. В нас зареєстровано 14 летальних випадків серед вакцинованих. Зокрема, вакцинація у них зазначена документально, але чи була вона фактичною, питання залишається відкритим. Епідемічна ситуація в області дещо стабілізувалася. Ситуація аналогічна до тієї, яка є в Україні. Знижується коефіцієнт виявлення, а також показники інцидентності, також знижується і кількість летальних випадків. Ми пов’язуємо це із наявністю вже певного колективного імунітету до вірусу, який поширюється», – зазначає головна державна санітарна лікарка області Оксана Чайчук.

Додамо, поліцейські на Тернопільщині перевіряють сертифікати про вакцинацію. У разі виявлення фальсифікацій, притягуватимуть до відповідальності.

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ