Читайте нас в соціальних мережах

Оголосили підозру чоловікові, який кинув вибухівку у вікно квартири на «БАМі» в Тернополі

Вівторок, 09 листопада 2021 17:40
Повідомили підозру чоловікові, який є замовником залякування сім’ї тернополян за допомогою вибухівки, закладеної на підвіконні багатоповерхівки.

Підозру у примушуванні до виконання цивільно-правових зобов’язань, вчинене за попередньою змовою групою осіб, з пошкодженням майна, поєднане з насильством, небезпечним для життя і здоров’я (ч. 3 ст. 355 КК України) оголосили під процесуальним керівництвом Тернопільської окружної прокуратури.

Нагадаємо, близько 7 ранку 26 жовтня 2021 року на підвіконні першого поверху житлового будинку у м. Тернополі спрацював саморобний вибуховий пристрій, розбивши вікно у квартирі. У той час у кімнаті перебувала жінка з п’ятирічною дитиною, якій уламки скла травмували руку й пошкодили майно у квартирі.

Правоохоронці встановили замовника злочину, який надавав вказівки іншому співучаснику вчиняти протиправні дії відносно потерпілого, щоб примусити останнього повернути йому борг.

Не зважаючи на те, що у клопотанні слідчого вказувалось про наявність ризиків переховуватись від органів досудового розслідування та суду, впливати на потерпілих і продовжувати стосовно них злочинну діяльність, слідчим суддею Тернопільського міськрайонного суду відмовлено у застосуванні до підозрюваного запобіжного заходу у виді тримання під вартою.

Оскільки судом обрано зловмиснику цілодобовий домашній арешт, Тернопільською окружною прокуратурою готується апеляційна скарга на вказане рішення. Триває розслідування, що здійснюють працівники поліції.

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ