Читайте нас в соціальних мережах

Мальта закрила кордони для українських туристів

П'ятниця, 22 жовтня 2021 20:30
Мальта віднесла Україну до переліку країн темно-червоної зони, відповідно туристичні подорожі заборонені навіть для вакцинованих українських громадян. 

Про йдеться на сайті Міністерства охорони здоров’я Мальти.

Поїздки з країн темно-червоної зони дозволені лише за виняткових обставинах і лише з попереднього дозволу, заявку на отримання якого можна подати онлайн. Навіть якщо ви отримаєте дозвіл на подорож до Мальти, вам доведеться перебувати на 14-ти денному карантинні по прибуттю в країну. Зазначимо, що окрім України до цього списку включено ще 127 країн.

Нагадаємо, що Мальта відкрила кордони для вакцинованих українців та визнала цифрові сертифікати в Дії з 26 серпня, а 3 жовтня Україна та Мальта зняли обмеження щодо регулярного авіасполучення.

Впродовж коронавірусної кризи Мальта залишалася однією із найконсервативніших країн в плані відкриття кордонів для іноземних туристів. Раніше повідомлялося, що країна впускатиме лише вакцинованих туристів, згодом Мальта закрила кордони навіть для вакцинованих туристів з країн з темно-червоної зони.

Зазначимо, що в липні Ryanair відкрив продаж квитків на новий напрямок з Києва на Мальту, польоти по якому мали стартувати з 2 листопада.

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар
ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ