Читайте нас в соціальних мережах

"Здоров'я дитини не повернеш", – у Кременці дівчині під час видалення апендициту пошкодили інший орган 

Четвер, 21 жовтня 2021 11:45
У Кременці назріває скандал через невдалу операцію в місцевій лікарні.

Як розповіла у Facebook Ольга Берідзе, під час видалення апендициту її дочці пошкодили сечовий міхур. 

За словами жінки, операцію провели у Кременецькому хірургічному відділенні 2 серпня. Згодом дівчинка почала скаржитися на болі у боці.

Мама одразу звернулася до лікаря, який проводив видалення. Чоловік ніяких патологій не виявив. Правду жінці вдалося з'ясувати у іншому медзакладі.

"На другий день в Рівному лікарі були шоковані проведенням операції, адже надрізи були зроблені занадто низько і при операції лікарем був травмований сечовий. Це викликало вже існуючі наслідки і проблеми. Наразі моя дочка лікується", – поскаржилась пані Ольга.

Зазначимо, що у коментарях під дописом ще декілька людей розповіли про невдалі операції за участі цього ж лікаря. 

"Дуже прикро читати таку сумну історію. Мене також оперував цей лікар, не апендицит правда, давно вже було. Могло б бути краще... Наразі бажаю швидшого одужання Вашій дочці", – написала Катерина Тарковська.

Ще одна кременчанка поділилась своєю історією. Жінка заявила – ледь не відправилась на той світ через цього хірурга.

"Мене теж в 2017 році прооперував цей горе-професіонал. Тримав під контролем до останнього, на скарги не реагував... Чоловік ледве довіз до Рівного, де мені вже рятували життя, адже на момент поступання в лікарню Рівного мені сказали після обстеження: ще два дні і могла бути кишкова непрохідність, або летальний випадок... Після того було ще дві операції, довга боротьба за життя і за його повноцінність терміном в 2 роки в Рівному і Тернополі", – розповіла Анелія Франковська.

 

 

photo 2021 10 21 10 44 31

photo 2021 10 21 10 44 31 2

Додати коментар