Читайте нас в соціальних мережах

В Тернополі пасажири заступилися за водія маршрутки, якого оштрафували патрульні

Середа, 20 жовтня 2021 13:45
Вчора на вулиці Золотогірська у Тернополі виник конфлікт між пасажирами маршрутки та патрульною поліцією.

Близько 19630 поліцейські зупинили автобус, бо в ньому перебувало більше пасажирів, ніж дозволено. За це водія оштрафували, пише «Суспільне». Втім, пасажири стали захист кермувальника. Через це виник конфлікт з правоохоронцями. Про це сьогодні повідомила речниця патрульної поліції Тернополя Катерина Метельська.

За її словами, інспектори зупинили водія на кінцевій зупинці, аби не затримувати пасажирів, що їхали додому, та склали на водія протокол за частиною 1 статті 44-3 КУпАП – порушення правил щодо карантину людей.

"Це обурило пасажирів й вони почали чинити супротив та створювати конфлікт. Поліцейські тривалий час пояснювали громадянам про складну ситуацію із захворюваністю в нашій області. Та вже через деякий час їм вдалося заспокоїти людей. Конфлікт вичерпано", – каже Метельська.

Галина Щепанівська каже, що її дитина їхала у 15 маршрутці:

"Я була очевидицею тих подій. Патрульних було машин 5. Їхала маршрутка, в ній було 3 стоячих людей. Біля економічного університету поліція зупинила водія, він просив довезти людей хоча б до кінцевої. На кінцевій вийшли всі жителі вулиці, бо на Золотогірську можна доїхати тільки 15 маршруткою, а то важко ввечері. Написали протокол на штраф 17 тисяч. Люди стали на захист водія і не відпускали поліцію, просили анулювати штраф", – каже Галина Щепанівська.

Журналісти телефонували до перевізника КП "Міськавтранс" Мирослава Сновиди, він розповів, що коментарів не надає. Чоловік сказав звернутися до Тернопільської міськради.

Речниця Тернопільської міськради Мар’яна Зварич повідомила, що міська рада рішень про обмеження кількості пасажирів у транспорті не приймала.

Ситуацію активно обговорюють місцеві в мережі Фейсбук.

Сергій Хенкок: По факту що було водій мав 3 стоячих людей. То вже 3-й раз за рік коли люди просять не штрафувати а дати хоча б попередження - ні , постанова. Звідти і так після 20 доїхати і так проблематично бо лише 15-ті ходять і вони і їх дрючать.

Natalia Lyudkevych: Люди не за водіїв обурюються, кожному на роботу треба, в маршрутках тільки сидячі зробили, а на дистанційну роботу когось відправили? У вас певне машина є, або робота близько, а то б простояли годину-півтора в таку погоду ввечері, то б самі бойкотували.

Віктор Перевізник: Що ж тут справедливого? Ми на межі червоної зони, тому треба дотримуватись правил. Стадо, яке нічо не бачить, і не чує, бо тре їхати. Поки в кожному під’їзді не помре сусід від ковіду, доти нічого не зрозуміють...

Anzhela Huzovska: Сьогодні 3 маршрутки на Збразькому кільці не зупинилися, бо вже місць не було. Не розкажете, як з дитиною добиратися?

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ