Про це у ефірі програми "Сніданок з 1+1" повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький.
За його словами, Нацполіція спільно з Мінцифрою розпочали інтеграцію відповідного програмного забезпечення на планшети поліцейських для швидкої перевірки сертифікатів з "Дії", або сканувавши паперовий варіант.
«Перевірку проводитимуть з 21 жовтня працівники Держпродспоживслужби, Центру контролю та профілактики хвороб на місцях, а також патрульні у місцях великого скупчення людей, де може бути поширення хвороби – під час перевезень, відвідувань закладів, ринків, торговельних майданчиків», — каже Олексій Білошицький.
До слова, у паперових свідоцтвах про вакцинацію обов’язково мають бути реквізити - інформація про вид щеплення, кількість доз щеплення, підпис лікаря та печатка офіційної установи охорони здоров’я.