Про це інформують у пресслужбі регіональної філії “Львівська залізниця”.
«Звертаємося до пасажирів із проханням урахувати зміни під час планування подорожей у вказаних сполученнях», — йдеться у повідомленні «ЛЗ».
Раніше на колії цього маршруту проводились ремонтні роботи, у зв'язку з чим розклад цього потяга неодноразово змінювався. Та колійні роботи нарешті завершені і попередній графік руху відновили.
Тож вже відсьогодні, 23 вересня, потяг № 6047 зі сполученням Тернопіль – Красне, а також 24, 25 вересня потяг № 6232 Красне – Тернопіль курсуватимуть за діючими маршрутами та розкладом.
Зокрема, з Красного потяг відправлятиметься о 05.34 годині і прибуватиме до Тернополя о 07.05 годині. А з Тернополя він відправлятиметься о 20.45 годині і на кінцеву станцію (Красне) прибуватиме о 22.38 годині.
До слова, із актуальним розкладом руху приміських поїздів можна ознайомитися на сайті регіональної філії “Львівська залізниця”: railway.lviv.ua/schedule/suburban/


