Читайте нас в соціальних мережах

У поліції Тернопільщини не розголошують деталей злочину, де зґвалтували неповнолітню

Вівторок, 27 липня 2021 12:44
Ще 23 липня, на ставку у селі Настасів, Тернопільського району стався жахливий злочин.

За даними місцевих груп, ввечері 23 липня на ставок у село Настасів, Тернопільського району прийшли троє хлопців з сіл Лучка та Воля, віком від 14 до 17-ти років в гості до неповнолітніх дівчат.

Відомо, що підлітки були напідпитку, правда немає інформації чи пили всі учасники зустрічі.

Невдовзі 17-річний хлопець зґвалтував 13-річну жительку села Настасів, та й так, що дитину доправили в реанімацію. Сьогодні дівчинка почувається краще, вона уже у звичайній палаті.

У поліції Тернопільщини не можуть розповісти деталей даної справи, спираючись на статтю 27 - “Гласність і відкритість судового провадження та повне фіксування технічними засобами судового засідання і процесуальних дій” і оскільки у справі є неповнолітні особи. 

Та даний факт підтвердили і повідомили, що на цю годину 17-річному хлопцю уже оголосили підозру за частиною 4 статті 152 ККУ - зґвалтування особи, яка не досягла 14 років. За даною статтею, неповнолітньому загрожує від 10 до 15 років ув'язнення.

Також у поліції відзначили, що до злочину причетний один неповнолітній. 

Нагадаємо, "Тернополяни" писали, що У селі поблизу Тернополя зґвалтували 13-річну дівчинку: двох кривдників вже затримали.

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ