Читайте нас в соціальних мережах

На Тернопільщині реалізовують проєкт «Ноутбук кожному вчителю»

П'ятниця, 23 липня 2021 17:19
На Тернопіллі за кошти державної субвенції із залученням фінансової допомоги органів місцевого самоврядування придбають гаджети для педагогічних працівників.

 

Як розповів під час прес-конференції мер міста Тернополя Сергій Надал, розподіл закуплених ноутбуків проводитимуть між закладами освіти області, у яких кількість персональних комп'ютерів менша, ніж кількість педагогічних працівників. Так, першочергово розглядатимуть заклади загальної та середньої освіти з кількістю щонайменше 250 учнів та опорні заклади з кількістю щонайменше 200 учнів.

Проєкт «Ноутбук кожному вчителю»  всеукраїнським. В його рамках на Тернопільщині придбають 1592 ноутбуки для педагогів.

Скільки ноутбуків потребують у навчальних закладах області, яку суму виділять на їхню закупівлю ? Яка вартість одного ноутбуку? Відповіді на ці запитання — у відео журналістів сайту «Тернополяни» з прес-конференції:

 


ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ