Читайте нас в соціальних мережах

У супермаркетах Тернопільщини заборонять продаж алкоголю та сигарет

Середа, 21 липня 2021 19:30
Українцям заборонять купувати сигарети й алкоголь у супермаркетах.

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт, яким хочуть змінити точки продажу алкоголю, сигарет, електронних сигарет. Продавати ці товари планують тільки в спеціалізованих магазинах.

Відповідний документ під номером 5805 зареєстрували 19 липня.

Ідеться про продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових, тютюнових виробів, електронних сигарет, рідин, що використовуються в електронних сигаретах та пристроїв для нагрівання тютюну. 

Законопроєкт пропонує дозволити їхній продаж лише у спеціалізованих магазинах, де інші товари, крім перелічених, не продаються.

У разі порушення магазин хочуть штрафувати на 10 прожиткових мінімумів для працездатних осіб. Зараз це 23 790 гривень.

Причиною такої ініціативи автори законопроєкту називають шкідливий вплив алкоголю та тютюну на організм. Вони наголошують, що алкоголь — це головна причина смертності та інвалідності для людей у віці 15-49 років та сьома причина для всіх вікових груп у світі.

На думку авторів, алкоголь та тютюн у звичайних магазинах потрапляє на очі всім покупцям і створює рекламний ефект. Через це цю продукцію нібито купують навіть ті люди, які не мали початкового наміру це робити, пише Громадське.

ОСТАННІ НОВИНИ

Коментарі  

+1 #1 Віктор 21.07.2021, 23:05
Виглядає так,що вже якийсь підар з влади
замутив продавати те що приносить найбільше
прибутку в свою користь.Ніде в світі
такого не знайдете.Підара си кончені.
Скарга

Додати коментар
ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ