Читайте нас в соціальних мережах

Полковник податкової міліції може очолити оновлений аеропорт у Тернополі

Вівторок, 06 липня 2021 13:16
Аеропорт у Тернополі може невдовзі отримати нового керівника. 

Так, на посаду директора летовища у Тернополі претендує - колишній полковник податкової міліції - Мачульський Микола Миколайович. 

На наступне засідання сесії Тернопільської обласної ради, яке відбудеться невдовзі, пропонують винести питаня про призначення на посаду директора ТОВ "Аеропорт" Мачульського Миколу Миколайовича. 

Поки що кандидатуру колишнього податківця має погодити голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко, а відтак депутати. 

Та наразі претендент поки що один. 

"Тернополянам" стало відомо, що Мачульський Микола Миколайлович близький друг та товариш податківця з сумнівною репутацією - Івана Пунька, якого звинувачують в організації мережі фіктивних компаній, а також стверджують, що Пунько змушував підприємства реального сектора економіки працювати з ними, купляючи фіктивний податковий кредит.

У 2020 році розгорівся скандал, де Пунько та Мачульський стали головними фігурантами справи. 

Тоді, група підприємств, що здійснювала свою діяльність на території Тернопільської області, під контролем та супроводом Івана Пунька, який перебував на державній посаді - начальника ГУ ДПС у Тернопільській області, здійснила ряд корупційних злочинів. 

Так, ТОВ "АЛЬЯНС БУД ГРУП" (код ЄДР 41342634) та ТОВ "ТЕРБУДГРУП" (код ЄДР 42602745), одним із власників цих юридичних осіб є Мачульський Микола Миколайович, сьогоднішній претендент на посаду директора аеропорту у місті Тернополі, колишній працівник податкової міліції та близький друг Івана Пунька, стали причетники до гучних корупційних схем, а саме фіктивних закупівець дизпалива.

Слідство встановило, що дана незаконна операція - становила значні державні збитки. Зокрема, бюджет недорахувався близько 419 тис грн ПДВ, а також акцизного податку на загальну суму 2,5 млн грн у якості штрафу за торгівлю акцизними товарами без ліцензії. 

Загалом же протягом свого існування ТОВ "АЛЬЯНС БУД ГРУП" та ТОВ "ТЕРБУДГРУП" перемогли у публічних закупівлях на загальну суму близько 45 млн. грн. Внаслідок проведених маніпуляцій з документацією їх підозрюють у несплаті близько 4,4 млн грн податків, йдеться у матеріалах WikiBaza.

На сьогодні, з декларації Миколи Мачульського, відомо, що у березні 2020 року він звільнився з посади - заступника начальника управління - начальник відділу ГУ ДФС у Тернопільській області, має дружи ну та сина. 

Також, колишній податківець володіє квартирою у Тернополі, площею 81,1 метр квадратний, правда майно записане на дружину та сина. 

На дружину записаний також автомобіль "Опель" з 2010 року, вартістю 160 тисяч гривень. 

Крім того, за 2019 рік Мачульський отримав зарплату у податковій у розмірі - 172665 грн. 

Також на черговому засідання сесії, депутати Тернопільської обласної ради планують розглянути питання не тільки призначення директора аеропорту, а й затвердження статуту підприємства та утворення статутного капіталу аеропорту. 

Щодо заснування товариства частки учасників у статуному капіталі пропонують два підприємства: комунальне підприємство "Наглядінетбуд" з часткою 50 відсотків, що складає 500 млн грн та комунальне підприємство "Підприємство матеріально-технічного забезпечення" Тернопільської міс ької ради з часткою 50 відсотків, у грошовому еквіваленті - 500 млн грн. 

Загальна сума вкладених коштів має становити - 1 млрд. грн.

Учасники Товариства зобов'язуються остаточно сформувати та фактично оплатити свої частки в розмірі 100 відсотків до статуного капіталу протягом року з часу державної реєстрації підприємства. 


ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар