Читайте нас в соціальних мережах

Квіткова краса: на Тернопільщині знайшли ромашкове поле площею 25 гектарів

Субота, 19 червня 2021 19:40
За красивими фотографіями – у Дністровський регіональний ландшафтний парк, що на Тернопіллі. Саме тут зацвіло неймовірної краси ромашкове поле на 25 гектарах колишнього пасовища.

Доїхати туристам до ромашкового поля непросто, але, кажуть, воно того варте. І якщо зважитеся, то не зволікайте, адже квіти незабаром почнуть відцвітати.

За словами директора Дністровського регіонального ландшафтного парку Михайла Ковтуна, на місці засіяного ромашками поля спочатку було звичайне пасовище, яке згодом перестали використовувати і воно заросло квітами.

Є два способи, якими можна сюди дістатися.

«Перший: це селище Летяче Тернопільській області, і місцеві жителі вже правильно розкажуть, як туди дійти. Саме не доїхати автомобілем, а просто дійти, тому що з дорогами проблема, ще й з’їзд до річки Дністер важкий, – пояснює Михайло Ковтун. — Другий спосіб: добратись в це місце можна із Івано-Франківської області (колишній Городенківський район), звідки човном переправитися на інший берег».

Тому, не гайте часу і поспішіть побачити на власні очі красу рідної землі. Тим більше, що попереду — довгі вихідні, які так і кличуть у мандри.

Додати коментар
ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ