Читайте нас в соціальних мережах

Кривава бійка у Тернополі: на Клима Савури рятували чоловіка

Четвер, 10 червня 2021 09:35
Вночі 8-го червня на вулиці Клима Савури у Тернополі сталася кривава різанина.

Як повідомили у пресслужбі Патрульної поліції, близько другої ночі на лінію "102" надійшло повідомлення про бійку.

Прибувши на місце події, інспектори виявили закривавленого чоловіка з відкритими колото-різаними ранами на обличчі та руках. Патрульні надали 34-річному потерпілому домедичну допомогу та викликали швидку.

"Як розповів чоловік поліцейським, між ним та невідомим для нього чоловіком виник конфлікт, під час якого останній завдав йому ножові поранення та побіг у невідомому напрямку. Інспектори, дізнавшись прикмети нападника, передали інформацію колегам та розпочали обстеження прилеглих територій", – зазначили правоохоронці.

За декілька хвилин патрульні виявили схожого за описом чоловіка, який, помітивши патрульних, почав втікати. Поліцейські наздогнали та затримали його.

Нападником виявився 31-річний тернополянин, який неодноразово мав проблеми із законом. Окрім того, намагаючись втекти від інспекторів, він скинув із себе кофту, у кишені якої було руків'я від ножа із плямами крові.

На місце події патрульні викликали слідчо-оперативну групу, яка встановлюватиме усі обставини справи.


Додати коментар




ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ