Читайте нас в соціальних мережах

За місяць евакуювали 85 авто: у Тернополі борються з неправильним паркуванням

Середа, 02 червня 2021 10:30
Протягом місяця у Тернополі впіймали понад тисячу порушників паркування.

У травні інспектори винесли 1200 адміністративних постанов за ст. 122 КУпАП. 85 авто, які суттєво перешкоджали проїзду або проходу пішоходів, евакуювали на штрафмайданчик.

Найбільше порушників зловили на бульв. Шевченка, на перехрестях вул. Словацького-Грушевського, Пирогова-Острозького, Шевченка-Острозького, а також на вулицях Шептицького, Живова та Оболоня.

За словами інспекторів, евакуація автомобіля відбувається, якщо транспортний засіб суттєво перешкоджає руху, або стоїть на: проїзній частині в другому ряді, тротуарі, залізничному переїзді, мості, пішохідному переході, газоні, виїзді з прилеглих територій, або знаходиться на смузі громадського транспорту.

Нагадаємо, що в липні 2020-го у Тернополі запрацював новий арештмайданчик на вулиці Бережанській. На нього можна помістити близько 100 авто.

Інформація про евакуйовані на території міста автомобілі розміщується на порталі https://inspector.rada.te.ua/. Впродовж перших 10-ти банківських днів порушник може сплатити лише 50% розміру штрафу.

Додати коментар
ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ